Ugrás a tartalomra

OPRAVA VODOJEMU

Közzétéve 16.11.2022.

Ezt a bejegyzést automatikus fordítással fordíthatja le.

Vážení spoluobčania !

Z dôvodu avizovanej opravy vodojemu vás chceme informovať o odstávke prísunu vody do našej obce. Odstávka vody bude uskutočnená 21.11.2022. Vodojem je však naplnený pitnou vodou to znamená, že ešte približne 1-2 dni bude pritekať do obce zostatková pitná voda.

Po úplnom vyprázdnení vodojemu pristúpime k samotnej oprave, ktorá bude trvať približne 7-10 dní. Počas tejto opravy vám bude k dispozícii nádrž s pitnou vodou, ktorá bude pripravená pri obecnom úrade.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí preto veríme, že sa tento problém stretne s pochopením a porozumením. Vyvíjame všetko úsilie na to, aby sa oprava vodojemu vyriešila čo najskôr s čo najmenšími obmedzeniami a hlavne k spokojnosti nás všetkých.

Marek Balog – starosta obce